Kaip rasti pigius skrydžius?

Pigios kelionėsŠiais laikais keliauti tampa nebe prabanga, o būtinybė. Keliauti gali praktiškai kiekvienas, reikia tik šiek tiek noro. Atsirado daugybė pigių skrydžių tiek iš Lietuvos, tiek iš kaimyninių šalių. Pigiai galima nuskristi tiek į Europa, tiek į Aziją ar netgi už atlanto į Jungtines Amerikos Valstijas. Keliaujantiems yra gausybė variantų kur nakvoti – pradedant nemokamu socialiniu tinklu couchsurfing, kuriame keliautojus priiminėja kiti keliautojai ir baigiant pigiais jaunimo nakvynės namais, hosteliais ir kempingais.

Taigi, kaip rasti tuos pigius skrydžius? Yra keli variantai:

Pigių oro linijų puslapių pastovus tikrinimas. Norint keliauti pigiai reikia būti nepriklausomam nuo datų ir skrydžių bendrovių puslapius tikrinti kiek galima dažniau, tikrinti įvairias datas, žiūrėti skrydžius su persėdimais. Netgi pavyzdžiui norint nuvykti į Londoną tiesioginis skrydis gali būti brangesnis, negu su persėdimu ir viena diena Kopenhagoje. Taigi, jeigu turite laiko ir norite pamatyti kitus miestus pakeliui į jūsų galutinį tikslą tuomet būtinai žiūrėkite skrydžius su persėdimais. Taip sutaupysite pinigų ir pamatysite kelis miestus ar netgi valstybes vietoj planuoto vieno.

Azuon pigių skrydžių paieškos programa. Pigūs skrydžiai dažnai randami naudojantis azuon programa, kuri tikrina daugybę oro linijų pusapių ir jums pasiūlo geriausius skrydžių variantus tiek su persėdimais, tiek be jų. Tačiau ši programa yra mokama, galite mokėti kas mėnesį, galite mokėtis kas 6 mėnesius ar 12. Jeigu planuojate keliauti dažniau, o ne tik 1 kartą per metus, tuomet ši programa tikrai gali būti naudinga jums ir sumokėti pinigai greitai atsipirks randant pačius pigiausius skrydžius, kuriuos tikrindami “rankomis” galite praleisti ir nepastebėti.

Taigi, pigių skrydžiu tikrai yra ir norint juos rasti reikės įdėti šiek tiek pastangų. Tikrinti kelis išvykimo miestus, kelis atvykimo miestus, stebėti skrydžių kainų pokyčius. Taip pat idealiausias variantas yra būti nepriklausomam nuo datos, taip pastoviai tikrinant ilgesnį laiko tarpą galite rasti itin pigius skrydžius, kurių greičiausiai niekada nerastumėte ieškodami konkrečiai datai. Taip pat nepamirškite žiūrėti skrydžių su persėdimais, nors kelionė taps ilgesnė, tačiau tuo pačiu ji taps ir įdomesnė bei dažnu atveju pigesnė.

Patiko? Pasidalinkite 🙂Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Parašykite komentarą