Pigiausi viešbučiai Paryžiuje

Planuojantiems kelionę į Paryžių ir ieškantiems ekonominės klasės apgyvendinimo, šis dešimtukas galbūt padės rasti tinkamiausią viešbučio variantą. Pigiausi viešbučiai Paryžiuje atrinkti ne tik pagal kainą, bet ir remiantis keliautojų atsiliepimais.

1. Hotel de France, Paryžius

Hotel de France – tai ekonominės klasės viešbutis įsikūręs 18-ajame Paryžiaus rajone, šalia Šv. Jėzaus Širdies bazilikos ir keletas žingsnių nuo metro stotelės. Vos 10 minučių pėstute ir jus pasieksite garsųjį Montmartro (Montmartre) rajoną, įsikūrusį ant aukščiausios miesto kalvos, nuo kurios atsiveria įspūdinga Paryžiaus panorama.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Viešbutis Hotel de France, Paryžius

2. Viešbutis Hotel Ermitage, Paryžius

Kukliai įrengtas, tačiau visada prižiūrėtas ir tvarkingas  – viešbutis Hotel Ermitage. Įsikūręs vos keliolika minučių kelio pėsčiomis nuo Biut Šomono parko bei 1 km atstumu nuo Per Lašezo kapinių. Iš kai kurių numerių atsiveria miesto panorama, o nuo viešbučio stogo matomi ir Eifelio bokšto vaizdai.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Viešbutis Hotel Ermitage, Paryžius

3. Viešbutis Hotel Moncey, Paryžius

Viešbutis Hotel Moncey įsikūręs vos keletas minučių nuo Place de Clichy aikštės ir 600 metrų nuo „Mulenružo“ kabareto. Viešbutyje yra visą parą dirbanti registratūra. Patogus susisiekimas – Clichy metro stotelė vos už 150 metrų.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Viešbutis Hotel Moncey, Paryžius

4. Viešbutis Au Royal Mad, Paryžius

Viešbutis įsikūręs už 10 minučių kelio pėstute nuo Bastilijos aikštės ir Per Lašezo kapinių. Už 300 metrų nuo viešbučio yra Voltaire metro stotis. Kambariai įrengti labai kukliai, tačiau gerai prižiūrėti ir tvarkingi. Numeriuose veikia nemokamas belaidis internetas.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Viešbutis Au Royal Mad, Paryžius

5. Viešbutis Hotel de la Mare, Paryžius

Puikus ekonominės klasės viešbutis Paryžiuje. „Hotel de la Mare“ įsikūręs už keleto minučių pėstute nuo Belvilio parko ir už 1 km nuo Per Lašezo kapinių. Nedideli, bet moderniai įrengti kambariai, labai paslaugus ir draugiškas personalas. Už 600 metrų yra Ménilmontano metro stotis, iš kurios patogiai pasieksite Monmartro, Pigalio rajonus ir Eliziejaus laukus.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Viešbutis Hotel de la Mare, Paryžius

6. Viešbutis Saint Georges Lafayette

7. Viešbutis Hotel Belfort

8. Viešbutis Paris Legendre

9. Viešbutis Timhotel Berthier Paris 17

10. Viešbutis Le Twelve

Patiko? Pasidalinkite 🙂Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Parašykite komentarą