4 nacionalinai parkai vakarinėje JAV dalyje

JAV – milžiniška valstybė, kurią su Europa jungia daugybė pigių skrydžių. Gausėjant pigių skrydžių į Jungtines Valstijas – daugėja ir žmonių vykstančių ten. Geriausias būdas pažinti šalį – išsinuomoti automobilį ir lankyti įspūdingus nacionalinius parkus, kurie siūlo nuostabius vaizdus ir įvairias veiklas. Šiame straipsnyje pateikiame 4 nacionalinius parkus, kuriuos mūsų nuomone yra būtina aplankyti kelionės į vakarinę JAV dalį metu.

Yosemite nacionalinis parkas Kalifornijoje.

Nacionalinis parkas JAV

Milžiniškas nacionalinis parkas Kalifornijoje ir turbūt žinomiausias nacionalinis parkas visoje JAV. Yosemite slėnio vaizdas (su El Capitan uola kairėje) iš apžvalgos vietos yra įspūdingas ir atimantis žadą. Yosemite parką per metus aplanko daugiau nei 5 000 000 lankytojų, o šis parkas apima daugiau nei 3000 kvadratinių kilometrų teritoriją. Norintiems susipažinti su Yosemite parko uolų laipiojimo istorija siūlome pažiūrėti garsųjį filmą “Valley Uprising”. Parke gausu įvairaus sudėtingumo pasivaikščiojimo takų, kempingaviečių, laipiojimo uolomis maršrutų.

kaina Užsisakykite pigų viešbutį šalia Yosemite nacionalinio parko.

Zion nacionalinis parkas Jutoje.

Zion Nacionalinis parkas

Visiškai kitokių spalvų ir vaizdų parkas nei Yosemite – Zion nacionalinis parkas įsikūręs Jutos valstijoje. Parkas užima beveik 600 kvadratinių kilometrų teritoriją. Garsiausias Zion nacionalinio parko objektas – Zion kanjonas, kuris yra 24 kilometrų ilgio ir vietomis siekia netgi 800 metrų gylį. Parke rasite įvairių pasivaikščiojimo takų bei įspūdingą apžvalgos aikštelę, iš kurios matysite nuostabųjį Zion kanjoną.

kaina Užsisakykite pigų viešbutį šalia Zion nacionalinio parko.

Sekvojos nacionalinis parkas Kalifornijoje.

Nacionalinis parkas JAV

Sekvojos nacionalinis parkas įsikūręs Kalifornijoje, pietinėje Sierra Nevados kalnų masyvo dalyje. Parkas užima daugiau nei 1600 kvadratinių kilometrų plotą ir siūlo susipažinti su įspūdingais sekvojos medžiais. Parko lankytojai taip pat gali pamatyti Generolo Shermano medį, kuris yra laikomas didžiausiu medžiu pasaulyje. Parke rasite gerus kelius automobiliams, tvarkingus pasivaikščiojimo takelius, automobilių stovėjimo aikšteles prie kiekvieno įdomesnio objekto.

kaina Užsisakykite pigų viešbutį šalia Sekvojos nacionalinio parko.

Arkų nacionalinis parkas Jutoje.

Nacionaliniai parkai Jutoje

Arkų nacionalinis parkas įkurtas 1971 ir užima daugiau nei 300 kvadratinių kilometrų plotą. Pagrindinis nacionalinio parko įkūrimo tikslas buvo apsaugoti natūraliai susidariusias smiltainio arkas, jų parke galite pamatyti daugiau nei 2000, tačiau įžymiausiųjų yra iki dešimties. Arkų nacionalinį parką Jutos valstijoje per metus vidutiniškai aplanko 1 500 000 žmonių, tad jis nėra toks lankomas kaip Yosemite parkas ir turėsite daugiau laisvos erdvės be kitų turistų.

kaina Užsisakykite pigų viešbutį šalia Arkų nacionalinio parko.

Šiame straipsnyje supažindinome su 4 nacionaliniais parkais, kurie paliko didžiausią įspūdį mūsų komandai, tačiau JAV – milžiniška valstybė, turinti daugybę nacionalinių parkų. Keliaujant po juos siūlome įsigyti nacionalinio parko lankytojo metinį bilietą, taip sutaupysite didžiulis pinigus, o jį įsigyti galite bet kuriame nacionaliniame parke. Planuojantiems keliauti po JAV siūlome pasinaudoti mūsų siūlomu kelionių draudimu.

Patiko? Pasidalinkite 🙂Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Parašykite komentarą