Viešbučiai Venecijoje prie pat didžiojo kanalo, 1 dalis

Viešbučiai Venecijoje atrinkti pagal vieną kriterijų – įsikūrę prie pat Didžiojo kanalo. Viešbučiai pasižymi prabanga, išskirtiniu dėmesiu klientui, ir daugelis jų pasiekiami tik vandens transportu.

1. Centurion Palace

Tai modernus, šiuolaikiškas viešbutis Venecijoje, įsikūręs netoli Santa Maria della Salute bazilikos, Punta della Dogana ir Peggy Guggenheim muziejų.

Kambariai individualiai dekoruoti šiuolaikišku stiliumi, todėl nerasite nei vieno pasikartojančio kambario. Daugelyje numerių atsiveria mistiški, svajingi Venecijos vaizdai. Centurion Palace priklauso tarptautinam Small Luxury Hotels of the World tinklui.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Viešbutis Centurion Palace, Venecija, Italija

2. Locanda De La Spada

Restauruotame XIV amžiaus Venecijos pastate, viršutiniame aukšte, įsikūręs viešbutis, pro kurio numerių langus atsiveria unikalūs Didžiojo kanalo vaizdai. Vos keletas minučių pėstute ir jūs pasieksite žymiąją Šv. Morkaus aikštę (Piazza San Marco). Šalia Locanda De La Spada viešbučio įsikūrusi Santa Maria del Giglio bažnyčia.

Kambariai erdvūs, šiuolaikiškai įrengti. Kai kuriuose numeriuose yra galimybė apsistoti iki 4 žmonių. Tik dalis viešbučio kambarių yra su vaizdu į Didįjį Venecijos kanalą.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Viešbutis Locanda De La Spada, Venecija, Italija

3. Palazzetto Pisani

Viešbutis įsikūręs tarp Accademia tilto ir Šv. Morkaus aikštės (Piazza San Marco). Tai išskirtinė vieta Venecijoje, kurioje atsiveria jos didybė.

Dauguma viešbučio kambarių su vaizdu į Didįjį kanalą. Numeriai įrengti klasikiniu Venecijos stiliumi. Viešbutis Palazzetto Pisani, kaip ir kai kurie kiti viešbučiai Venecijoje, pasiekiamas vandens taksi arba gondola.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Viešbutis Palazzetto Pisani - viešbučiai Venecijoje prie pat Didžiojo kanalo.

4. Hotel Palazzo Stern

Hotel Palazzo Stern isikūręs tradiciniame venecijietiškame pastate, su išskirtine lauko terasa, kurioje galėsite mėgautis nepakartojamo skonio vakariene.

Kambariai įrengti klasikiniu stiliumi, laikantis Venecijos tradicijų. 10 minučių pėstute ir jūs pasieksite Šv. Morkaus aikštę.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Viešbutis Hotel Palazzo Stern, Venecija, Italija

5. Palazzo Sant’Angelo sul Canal Grande

Prabangus 4 žv. viešbutis įsikūręs tarp Rialto tilto ir Šv. Morkaus aikštės (Piazza San Marco). Viešbučiui priklauso nuosava nedidelė prieplauka, tad galėsite užsisakyti privatų pervežimą valtimi iki jūsų pageidaujamos vietos.

Palazzo Sant’Angelo sul Canal Grande numeriai erdvūs, įrengti klasikiniu Venecijos stiliumi. Vonios kambariai su masažinėmis voniomis. Dalis kambarių su vaizdu į Grand Canal arba su vaizdu į privatų sodą.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Viešbutis Palazzo Sant'Angelo sul Canal Grande, Venecija, Italija

6. NH Palazzo Barocci

Tai naujas, tik 2014 metais atidarytas viešbutis, su nuosava nedidele prieplauka. Įsikūręs puikioje vietoje, netoli Rialto tilto ir Sant’Angelo Vaporetto vandens transporto stotelės.

NH Palazzo Barocci yra 59 įvairių tipų kambariai. Įrengti moderniai, šiuolaikiškai, su oro kondicionieriais, palydovine televizija ir nemokamu WIFI internetu.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Viešbutis NH Palazzo Barocci, Venecija, Italija

7. Hotel Palazzo Barbarigo Sul Canal Grande

Nedidelis, išskirtinio interjero viešbutis, įsikūręs Palazzo Barbarigo rūmuose, prie pat Didžiojo kanalo.

Viešbutyje yra tik 18 numerių, tad galėsite mėgautis ramiu poilsiu. Kambariai įrengti Art Deco stiliumi, o pro langus atsiveria Rio San Polo arba Didžiojo kanalų vaizdai.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Viešbutis Hotel Palazzo Barbarigo Sul Canal Grande, Venecija, Italija

Patiko? Pasidalinkite 🙂Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Parašykite komentarą