Fotoreportažas iš Romos

Apie žymiausius lankytinus Romos objektus tiek daug prirašyta, kad neverta kartotis. Fotoreportažas iš Romos bus kur kas įdomesnis, nei daugybė eilučių teksto.

Keletas rekomendacijų, kurios galbūt bus naudingos:

  • Jei turite nedaug laiko (rekomenduoju ir turint daug laiko) susipažinti su Romos miestu, greičiausias ir patogiausias būdas pamatyti visas lankytinas vietas – pažintinis turas dviaukščiu autobusu. Šiuos turus organizuoja keletas kompanijų, tačiau viena žinomiausių ir populiariausių – “City Sightseeing”.
  •  Norintiems pasigrožėti Romos miesto panorama, būtinai pasikelkite liftu esančiu prie Viktoro Emanuelio II paminklo (Altare della Patria). Pasikėlimo liftu kaina – 7 eurai.
  • Ieškantiems kur skaniai papietauti ar pavakarieniauti, rekomenduoju pasivaikščioti šiek tiek toliau nuo pagrindinių turistinių objektų. Jei restorano ar kavinės lankytojų daugumą sudaro italai, reiškia ši kavinė verta dėmesio (čia tik mano asmeninė nuomonė).

 

Patiko? Pasidalinkite 🙂Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

1 Komentaras

  1. Regina · 11/02/2015 Atsakyti

    Labai malonu vėl pamatyti vaizdus, kuriuos natūraliai matėme 2014 m. liepą. Šie vaizdai priminė patirtus įspūdžius, kurie buvo labai labai malonūs. Visas šias vietas mes apėjome pėsčiomis. Grįžtant į viešbutį jautėsi nuovargis, bet jis buvo niekas, prieš tai ką mes pamatėme. Visiems, kas tik galit, keliaukit, nes tai ką pamatai ir pajauti, yra nuostabu !!!

Parašykite komentarą