Viešbutis Pinos Playa, Maljorka

Viešbutis Pinos Playa įsikūręs nuostabaus grožio Cala Santanyi įlankoje ant uolos krašto. Tai 3* ekonominės klasės viešbutis su nedideliais, bet tvarkingais kambariais. Rekomenduoju užsisakyti kambarį su pilnu arba daliniu vaizdu į jūrą, nes vaizdas iš balkono tikrai vertas nedidelės priemokos.

Pinos Playa teritorijoje yra du baseinai, tačiau retas jais naudojasi, nes už 100 metrų nuo viešbučio yra nuostabus smėlio paplūdimys. Besimaudant jūroje reikėtų būti šiek tiek atidiems, kadangi šioje įlankoje kartais plaukioja nedidelės skaidrios medūzos, kurių įgėlimas gan skausmingas (teko pačiam pajusti). Jei visgi įgėlimo nepavyko išvengti, rekomenduoju išlipus iš vandens nueiti pas paplūdimyje esantį gelbėtoją, kuris duos pasitepti specialiu kremu.

Viešbutis nutolęs nuo Palmos miesto centro apie 55 kilometrus. Planuojantiems apsistoti viešbutyje rekomenduoju išsinuomoti automobilį visai savaitei, taip galėsite patogiai keliauti po salą. Yra galimybė išsinuomoti automobilį ir viešbučio registratūroje.

Jei mėgstate aktyvų poilsį, Pinos Playa viešbutyje yra galimybė išsinuomoti dviračius, kuriais galėsite apvažiuoti Cala Santonyi apylinkes. Dar viena iš pramogų, kurią vertą išbandyti – nardymas. Šalia viešbučio yra nardymo centras, iš kurio vykdomos ekskursijos nardytojams.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Patiko? Pasidalinkite 🙂Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

1 Komentaras

  1. Inga · 12/09/2014 Atsakyti

    Nuostabus vaizdai, o vandens skaidrumas 🙂

Parašykite komentarą