Pigūs viešbučiai Madride

10 rekomenduojamų pigių viešbučių (apartamentų, hostelių) Madride. Apgyvendinimo įstaigos atrinktos pagal kainą, atstumą iki miesto centro ir keliautojų vertinimus.

1. Pensión Apolo XI

Ideali lokacija Madride- vos 100 metrų nuo Puerta del Sol aikštės. Maži kambariai su ryškiomis sienomis ir dideliais langais. Labai paprastas įrengimas, tinkantis neišrankiems keliautojams. Vonios kambariai yra bendri keletui numerių. Labai paslaugus personlas.

Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

2. Hostal Alonso

Hostelis Alonso įsikūręs pačioje Madrido širdyje, tik 300 metrų nuo Puerta del Sol aikštės. Kambariai labai paprasti, tačiau tvarkingi ir švarūs. Kambariuose yra nemokamas WiFi internetas, televizorius ir plaukų džiovintuvas. Vienas pigiausių viešbučių Madride, esančių centrinėje miesto dalyje.

Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

3. JQC Rooms

Svečių namai JQC Rooms įsikūrę centrinėje Madrido dalyje, vos keletas minučių nuo pagrindinių miesto gatvių. Kambariai šviesūs ir pakankamai erdvūs. Daugelyje kambarių veikia nemokamas WiFi internetas. Registratūra veikia 24 valandas per parą. Vos keletas minučių pėstute iki artiiausių restoranų, kavinių, parduotuvių.

Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

4. Hostal Buelta Madrid

Svečių namai Buelta Madrid įsikūrę tik 300 metrų nuo Atocha traukinių stoties  bei 500 metrų nuo El Retiro parko. Moderniai įrengti kambariai (dalis kambarių dar nerenovuota) turi privačius vonios kambarius, televizorius ir plaukų džiovintuvus. Kai kurie kambariai su balkonais, iš kurių atsiveria vaizdas į Calle Drumen gatvę.

Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

5. Hostal Residencia Fernandez

Tai svečių namai esantys Madrido centre, šalia Reina Sofia meno muziejaus ir karališkosios Madrido konservatorijos. Kukliai įrengtas, kaip ir kiti pigūs viešbučiai. Atocha geležinkelio stotis tik už 250 metrų. Nemokamas WiFi internetas, o taip pat 24 valandas veikianti registratūra. Vos keletas minučių pėstute iki artimiausių barų, parduotuvėlių.

Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

6. Hostal Casa de Huespedes Marisol

Svečių namai įsikūrę centrinėje miesto dalyje, tik keletas minučių pėstute nuo Puerta del Sol ir Plaza Mayor aikščių. Kambariuose yra kondicionieriai, televizoriai, WiFi internetas. Registratūra veikia 24 valandas per parą.

Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

7. Ibis Budget Madrid Centro Las Ventas

Puikus ir moderniai įrengtas viešbutis su nemokamu WiFi internetu. Tiks ir išrankesniems klientams. Įsikūręs 750 metrų nuo Plaza de las Ventas aikštės. Artimiausia, El Carmen,  metro stotelė vos už 400 metrų. Iki centrinės miesto dalies nuvyksite vos per 10 minučių.

Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

8. Hostal JQ Madrid 1

Puiki vieta, modernus, minimalistinis įrengimas, švara – tai pagrindiniai Hostal JQ Madrid 1 svečių namų privalumai. Hostal JQ Madrid 1 įsikūręs vos keletas minučių pėstute nuo Puerta del Sol aikštės. Registratūra veikia visą parą ir suteiks reikalingą informaciją apie lankomus objektus. Puikus pasirinkimas, ieškantiems kokybiškos nakvynės Madride.

Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

9. Hostal Far Home Plaza Mayor

Ko gero vienas gražiausių ir labiausiai rekomenduojamų šio sąrašo viešbučių. Hostal Far Home Plaza Mayor kambariai pasižymi išskirtiniu ir moderniu interjeru. Nemokamas WiFi internetas bei 24 valandas veikianti registratūra. Svečių namai įsikūrę vos keletas šimtų metrų nuo centrinių Madrido aikščių, restoranų, parduotuvių. Optimaliausias pasirinkimas Madride, kainos ir kokybės santykiu.

Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Patiko? Pasidalinkite 🙂Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone

Parašykite komentarą