Pigūs ir gerai vertinami apartamentai Tenerifėje

Tenerifės sala savo maloniu klimatu lepina ištisus metus. Vis daugiau ir daugiau lietuvaičių ruošiasi keliauti po Tenerifę savarankiškai. Pateiksime keletą itin gerai vertinamų, tačiau kišenes nedraskančių apartamentų pasiūlymus. Šie variantai tinkami tiek poroms, šeimoms ar draugų poroms. Savąjį apgyvendinimo variantą tikrai ras ieškantis ekonomiško atostogų būsto ir planuojantis pažindintis su sala nuomotu automobiliu.

Valle Luz Apartament

Pigūs apartamentai Tenerifėje

kaina Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Tenerifės šiaurėje, Puerto de La Cruz kurorte esantys itin palankiai keliautojų vertinami apartamentai siūlo itin kokybiškus kambarius. Virtuvėje rasite pilną komplektaciją įrankių, reikalingų savarankiškam maisto gaminiui. Kambariai yra gerai prižiūrėti ir tarkomi. Visi apartamentai turi balkonus, dalis jų su tiesioginiu vaizdu į jūrą ar miestą. Viešbučio teritorijoje yra baseinas, nemokamas Wi-fi ryšys, o iki juodo smėlio paplūdimio vos 4 minutės pėstute arba 500 metrų.

Casa Calma

Geri apartamentai Tenerifėje

kaina Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Vakarinėje salos dalyje, Los Gigantes priklausančiame kurorte šiek tiek atokiau nuo jūros įsikūrę apartamentai. Ši vieta itin tinkama savarankiškiems arba ramaus poilsio ieškantiems keliautojams. Rami ir vaizdinga aplinka, nuostabūs iš balkonų atveriantys jūros peizažai. Kambariuose įrengtos mini virtuvės su visa reikalinga įranga, veikia nemokamas Wi-fi ryšys, kambariai kuklūs, tačiau yra viskas ko reikia. Ypatingai tinkams variantas svečiams planuojantiems vykti į žygius ar aktyviai keliauti po salą nuomotais automobilias, jiems yra nemokama stovėjimo vieta.

Studiya S Vidom Na Okean

Nakvynė Tenerifės saloje

kaina Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Netoli jūros įsikūrę apartamentai turi gražius ir modernius kambarius. Šalia autobuso stotelė ir nedidelė parduotuvėlė. Itin patogu aktyviems poilsiautojams, kadangi apartamentų lokacija itin patogi ir įsiterpusi tarp Los Cristianos ir Kosta Adechės kurortų. Apartamentuose yra mini virtuvės, vonios kamabariai su reikalingais reikmenimis, pastate veikia keturi liftai.

Los Abrigos Sea – Port View

Labai geri Tenerifės apartamentai

kaina Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Pačiuose Tenerifės salos pietuose itin vaizdingoje vietoje esantys apartamentai. Kiekviename yra virtuvė su virykle, skrudintuvu, virdulys ir šaldytuvas. Kambariuose yra atskiras vonios kamabrys su rankšluosčiais, plaukų džiovintuvu bei higienos reikmenimis. Šalia aparamentų restoranai ir parduotuvės, o iki pajūros vos kelios minutės pėsčiomis. Keliaujantiems po salą automobiliu ši vieta pasiūlys ir nemokamą stovėjimo aikštelę.

Paradise Apartments

Pigus apgyvendinimas Tenerifėje

Paradise Apartamentai yra pietinėje Tenerifės salos dalyje ir čia atvykę svečiai palieka tik geriausius įvertinimus. Palm Mar kurorte esantys apartamentai pasiūlys itin geros kokybės apgyvendinimą su moderniais ir šiuolaikiniais baldais. Apartamentų teritorijoje yra atviras baseinas, o norintys daugiau pramogų vos už 5 kilometrų pasieks žymųjų Playa de Las Americas kurortą. Apartamentų kambariai pasižymi itin gera garso izoliacija, visi turi balkonus su vaizdu į jūrą, vidinį baseiną arba kalnus. Kiekvieni apartamentai turi privačius vonios kamabarius su įprastomis higienos reikmenimis, rankšluosčiais, plaukų džiovintuvu. Virtuvėje rasite savarankiškam maisto ruošimui kaitlentę, virdulį, orkaitę, skalbyklę, kavos virimo aparatą, virdulį. Norėdami pamatyti apylinkes, tai galėsite padaryti nuomotu automobiliu arba išsinuomoti dviratį.

kaina Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Keliaujantiems į Tenerifę siūlome susipažinti su mūsų paruoštu straipsniu apie Tenerifės lankytinas vietas – Ką pamatyti Tenerifėje. Salą geriausia pažinti nuomotu automobiliu, o geriausią šios paslaugos kainą rasite – automobilių nuoma Tenerifėje. Daugiau apartamentų variantų rasite paspaudę čia, o papildomą nuolaidą apartamentų užsakymui Airbnb platformoje gausite užsakydami apartamentus per šią nuorodą – apartamentai su nuolaida Tenerifėje.

Patiko? Pasidalinkite 🙂Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Parašykite komentarą