Pigiausi viešbučiai Barselonoje

Pigiausi viešbučiai Barselonoje (apartamentai, svečių namai) atrinkti pagal kainą, atstumą iki miesto centro ir keliautojų atsiliepimus.

Kadangi kainos nuolat keičiasi, dešimtukas sudarytas pasirenkant šiek tiek tolimesnę datą – rugsėjo pirma pusė.

1. CASA VERTICAL

Vienas iš pigiausių nakvynės variantų Barselonos mieste. Netoli nuo centro, šalia istorinių Barselonos pastatų. Iki artimiausios metro stotelės 6-8 minutės pėstute. Šie nakvynės namai labai paprasti, tačiau prižiūrimi ir tvarkingi. Orientuoti į neišrankų turistą.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Pigiausi viešbučiai Barselonoje - Casa Vertica svečių namai, Barselona

2. HOSTAL SANS

„R. Sans“ nakvynės namai įsikūrę netoli nuo Sants geležinkelio stoties ir vos už 1 km nuo Ispanijos aikštės. Numeriuose yra oro kondicionieriai.

Nakvynės namuose galite naudotis nemokamu belaidžiu internetu. Las Ramblas ir Gotikinis kvartalas vos už 10 minučių kelio metro.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Hostal Sans nakvynės namai, Barselona

3. HOSTAL CONDE GUELL

Nakvynės namai „Conde Guell“ įsikūrę šalia Barselonos „Camp Nou“ futbolo stadiono. Collblanc metro stotis yra tik už 200 metrų, o iki miesto centro tereikia pavažiuoti 3 stoteles. Hostal Conde Guell svečiai naudojasi bendrais vonios kambariais.

Registratūra dirba visą parą. Paėję 15 minučių pėstute, jūs pasieksite Diagonal prospektą, kur rasite daug kavinių, restoranų ir parduotuvių.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Conde Guell viešbutis, Barselona

4. LOW COST BARCELONA 2*

Puikūs ekonominės klasės svečių namai „Low Cost Barcelona“ įsikūrę Eixample rajone, tik 10 minučių pėsčiomis iki Sagrada Familia bažnyčios ir Katalonijos aikštės.

Šiuolaikiško interjero numeriai su bendrais arba atskirais vonios kambariais. Netoli nuo svečių namų rasite įvairių parduotuvių, kavinių, restoranų.

Patogu nuvykti autobusu ir metro iki pagrindinių Barselonos turistų lankomų vietų.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Low Cost Barcelona svečių namai, Barselona

5. BARCELONA ROOMS

Svečių namai „Barcelona Rooms“ įsikūrę šalia Urgell metro stoties ir Universiteto aikštės. Kambariai įrengti paprastai, bet šiuolaikiškai. Yra galimybė užsisakyti kambarius su atskiru vonios kambariu.

Las Ramblas gatvė yra vos už 15 minučių kelio pėsčiomis. O šalia esančiame Raval rajone rasite daug kavinių ir parduotuvių. Šalia svečių namų esančioje gatvėje stoja autobusai, be persėdimų vežantys į Barselonos oro uostą.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Barcelona Rooms svečių namai, Barselona

6. PADILLA GUEST HOUSE

Svečių namai Padilla Guest House įsikūrę puikioje vietoje, tik 7 minutės pėsčiomis nuo Sagrada Familia katedros ir 1,4 km iki Gracia rajono su daugybę kavinių, restoranų, parduotuvių.

Kambariai nedideli, įrengti šiuolaikiškai. Numeriai turi bendrą vonios kambarį ir bendrą virtuvėlę.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Padilla Guest House svečių namai, Barselona

7. PLAZA SPAIN GUEST HOUSE

Svečių namai Plaza Spain Guest House įsikūrę centrinėje Barselonos dalyje, 50 metrų nuo Plaza de España aikštės. Netoliese rasite kavines, restoranus.

Plaza Spain Guest House numeriai nedideli, tvarkingi, juose veikia nemokamas belaidis internetas.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Plaza Spain Guest House svečių namai, Barselona

8. HOSTAL APOLO 2*

Viešbutis Hostal Apolo įsikūręs pačiame Barselonos centre, tik keliolika minučių kelio pėstute nuo La Rambla gatvės ir keletas šimtų metrų iki artimiausios metro stotelės.

Kambariai labai tvarkingi ir nuolat valomi. Draugiškas ir gerai angliškai kalbantis viešbučio personalas. Tikrai puikus kainos ir kokybės santykis.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Hostal Apolo viešbutis, Barselona

9. HOSTAL 56

„Hostal 56“ įsikūrę puikiame L’Eixample rajone, tik 10 minučių kelio pėsčiomis iki Katalonijos aikštės bei 15 minučių iki Ispanijos aikštės. Numeriuose yra dvigulė arba 2 viengulės lovos su bendru vonios kambariu. Kambariuose veikia nemokamas belaidis internetas.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Hostal 56 nakvynės namai, Barselona

10. EIXAMPLEYAG SAGRADA FAMILIA

Svečių namai įsikūrę išskirtinėje vietoje – mažiau nei už 100 metrų nuo Sagrada Familia bazilikos. „Eixampleyag Sagrada Familia“ numeriai su bendru vonios kambariu ir bendra virtuvėle. Kambariuose veikia nemokamas belaidis internetas.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Eixampleyag Sagrada Familia svečių namai, Barselona

Patiko? Pasidalinkite 🙂Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Parašykite komentarą