Viešbučiai Kretoje skirti medaus mėnesiui

Kretos sala vis dažniau tampa prieglobsčiu ir rojaus kampeliu jaunavedžių povestuvinėms kelionėms. Kretoje yra tikrai ne vienas itin reto grožio paplūdimys, tinkantis povestuvinei fotosesijai ar romantiškoms atostogoms dviese. Pateikiame penkis itin kruopščiai atrinktus viešbučius ant jūros kranto, kurie jūsų atostogas pavers išskirtinėmis.

Sitia BeachPovestuvinė kelionė Kretos saloje

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Šis viešbučio kompleksas pasiūlys itin gerus apgyvendinimo kambarius. Taip pat turi ir jaunavedžių kambarį. Viešbutyje gausite nemkamą stovėjimo aikštelę, wi-fi ryšį, teritorijoje yra SPA, teniso kortai, vakaro pramoginiai renginiai, orgnizuojamos ekrskursinės kelionės po visą Kretos salą. Viešbučio kambariai turi oro kondicionierius, LCD televizorius, vaizdą į jūrą arba sodą. Kambariuose kaip ir priklauso aukštos klasės viešbučiuose yra chalatai, šlepetės, vonios reikmenys, plaukų džiovintuvas. Tarp viešbučio teritorijos ir paplūdimio kelios minutės kelio.

Lyttos Beach

Viešbutis ant jūros kranto Kretoje

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Vie6butis turi itin didelę ir erdvią teritoriją, o savo svečius vilioja mėliną vėliava gavusiu paplūdimiu. Viešbučio kambariai išskirtinai turi itin didelius langus nuo grindų iki lubų, tad atsiveriantys vaizdai į jūrą ar sodą jus veiks atpalaiduojančiai. Visoje teritorijoje veikia keturi baseinai, bei 15 teniso kortų. Kambariai itin modernūs su oro kondicionieriumi, LCD televizoriais, seifais, nemokamu wi-fi ryšiu, bei marmūru įrengtais vonios kamabriais.

Domes Noruz Chania, Autograph Collection – Adults only

Viešbutis tik suaugusiems

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Šalia privataus paplūdimio įsikūręs viešbutis siūlo poilsį tik suaugusiesiems. Visos siūlomos paslaugos orientuojamos į poras bei jaunavedžius, todėl galėsite džiaugtis itin privačiu laiku. Ant jūros kranto viešbučio apartamentuose rasite itin modernius kambarius su privačiais vonios kambariais, kuriuose visi dušo bei vonios reikmenys, plaukų džiovintuvas. Viešbutis organizuoja vakarinę programą bei sportinius užsiėmimus.

Apollonia Beach Resort & SPA

Kretos viešbutis ant jūros kranto

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Dar vienas ant jūros kranto esantis viešbutis siūlantis ne tik viešbučių kompleksas įprastas paslaugas, bet ir SPA procedūras. Itin vizdingoje vietoje esantis viešbutis pasiūlis kambarius su vaizdu į jūrą, kalnus, sodą. Kambariuose rasite šlepetes, chalatus, reikalingus vonios reikmenis, plaukų džiovintuvą. Viešbutis turi privatų paplūdimį bei siūlo ekologišką poilsį.

Pilot Beach Resort

Kretos viešbutis prabangiam poilsiui

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Itin aukštos klasės viešbutis, siūlo tik itin kokybiškas paslaugas bei prabangų poilsį Kretos saloje. Viešbutis ant pačio jūros kranto pasiūlis itin platų bei smėlėtą pakrantės ruožą.Vakare nepavyks nuobodžiauti, nes vyksta įdomus pramoginiai renginiai, dienos metu sportiniai užsiėmimai. Viešbučio komplekss išdėstytas taip, kad jame jaukiai jaustųsi tiek jaunavedžiai tiek atvykusio šeimos. Pačio viešbučio teritorijoje žaliuoja itin gerai išpuoselėtas sodas, tad pageidaujantys povestuvinės kelionės metu atlikti fotosesiją ši aplinka bus itin tinkama.

Netinka mūsų siūlomi variantai? Siūlome peržvelgti visus siūlomus viešbučius Kretos saloje.

Patiko? Pasidalinkite 🙂Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Parašykite komentarą