Aquagrand of Lindos viešbutis, Rodas

Aquagrand of Lindos – prabangus, tik suaugusiems skirtas 5* viešbutis. Įsikūręs ant nuostabaus Egėjo jūros kranto, bei nutolęs tik 1,5 km nuo Lindos miestelio. Viešbutyje įrengtas Aquasense SPA sveikatingumo centras, 3 baseinai, 4 aukštos klasės restoranai, 3 barai.

Viešbutyje Aquagrand of Lindos yra šių tipų kambariai: Queen’s Maisonette su privačiu baseinu, Prestige apartamentai, apartamentai su vaizdu į jūra ir privačiu baseinu, apartamentai su privačiu baseinu, jaunavedžių apartamentai ir Princess privatūs apartamentai su baseinu ir vaizdu į jūrą.

Aquasense SPA sveikatingumo centre atliekamos įvairios sveikatos ir grožio procedūros, įrengti 7 masažo kabinetai, 2 saunos, sūkurinė vonia. SPA centre siūloma net 12 masažų tipų ir galimybė pasirinkti masažo kabinetą, skirtą poroms.

Aquagrand of Lindos viešbučio virėjai siūlo paragauti išskirtinio skonio, iš šviežių produktų ruošiamų graikiškų ir gurmanų valgių. Poilsiautojai taip pat laukiami ir bare prie baseino, poilsio bare su įspūdingu kupolu, o taip pat ir paplūdimio bare, iš kurio atsiveria nuostabūs Egėjo jūros vaizdai.

Viešbučio aprašymas ir rezervacija

 

Patiko? Pasidalinkite 🙂Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestEmail this to someone

Parašykite komentarą