Pigūs viešbučiai Amsterdame

Planuojantiems kelionę į Olandijos sostinę rekomenduojame ši viešbučių sąrašą. Jis pravers ieškant nebrangios, tačiau kokybiškos nakvynės. Pigūs viešbučiai Amsterdame atrinkti pagal keliautojų atsiliepimus, kainą bei atstumą iki miesto centro.

HOTEL NOT HOTEL

Išskirtinis ir ko gero vienintelis toks unikalus viešbutis Olandijoje, o gal net ir visoje Europoje. Viešbučio dizainą sukūrė jaunieji Eindhoveno dizaino akademijos studentai. Hotel not Hotel įsikūręs centrinėje Amsterdamo dalyje. Kiekvienas šio viešbučio numeris – meno kūrinys. Jūs galite apsistoti “slaptame” bibliotekos kambaryje, “varnos lizde”, ispaniškos vilos imitacijoje arba tramvajaus kabinoje. Viešbutyje veikia nemokamas WiFi internetas, patiekiami gardūs pusryčiai, o vakarais bare galite pasimėgauti kokteiliais ar kitais gėrimais.

kaina Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Viešbutis Hotel not Hotel Amsterdame

BUDGET HOTEL HORTUS

Viešbutis įsikūręs Amsterdamo centre, visai šalia Artis zoologijos sodo. Puiki vieta, iš kurios lengvai pasieksite visas pagrindines lankytinas miesto vietas. 15 minučių pėstute ir jūs pasieksite centrinę stotį. Viešbutyje yra nemokamas WiFi internetas bei nemokamai galite atsigerti kavos ir arbatos. Kambariai nedideli, bet tvarkingi. Juose rasite rankšluosčius, palydovinę televiziją, seifą.

kaina Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Budget Hotel Hortus pigus viešbutis Amsterdame

HOTEL 83

Viešbutis įsikūręs Raudonųjų žibintų kvartale, pačioje Amsterdamo širdyje. Centrinė stotis vos už 800 metrų, o NEMO mokslo centras už 700 metrų. Tai labai paprastai įrengtas viešbutis, labiausiai tinkamas jaunimui arba neišrankiems keliautojams. Kai kuriuose kambariuose gali apsistoti iki 6 asmenų. Hotel 83 svečiai gali naudotis nemokamu WiFi internetu.

kaina Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Pigus viešbutis Hotel 83 Amsterdame

BUDGET HOTEL LIBERTY

1685 metais prie kanalo pastatytas namas yra vienas mažiausių Amsterdamo viešbučių. Tik 5 kambariai, į kuriuos pateksite lipdami stačiais laiptais. Registratūra sujungta su virtuvėle, kurioje svečiams patiekiami pusryčiai. Vos už kelių minučių pėstute jūs pasieksite žymiausias lankytinas vietas: Karališkieji rūmai (Royal Palace), Anne Frank namas. Kambariai labai paprasti, tvarkingi. Vonia bei dušas yra bendro naudojimo. Svečiai gali kasdien vaišintis kava, arbata ir nemokamai naudotis nemokamu WiFi internetu. Vėliausias atvykimas iki 20val. vakaro.

kaina Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Budget Hotel Liberty viešbutis Amsterdame

HOTEL TORENZICHT

Centrinėje miesto dalyje, Raudonųjų žibintų kvartale įsikūręs viešbutis. Tai nedidelis, tradicinės architektūros statinys, kuriame veikia 24 valandas per parą dirbantis sporto baras. Kambariuose yra tik viengulės lovos. Maksimalus apgyvendinimas – iki 4 asmenų.Vos už keleto žingsnių nuo viešbučio gausus barų, klubų bei parduotuvių pasirinkimas.

kaina Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Pigus viešbutis Amsterdame Hotel Torenzich

Hotel Royal Taste

Modernus ir šiuolaikiškai įrengtas viešbutis Amsterdamo centre, Raudonųjų žibintų kvartale. Vos keletas minučių pėstute iki lankomiausių miesto vietų. Kiekvienas Royal Taste kambarys turi unikalų dizainą, tad rezervuodami galite išsirinkti labiausiai jūsų skonį atitinkantį numerį. Viešbutyje yra baras, kuriame galite naudotis nemomamu belaidžiu internetu.

kaina Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Viešbutis Amsterdame Hotel Royal Taste

ibis Amsterdam City West

Vienas geriausių šio sąrašo viešbučių, tačiau įsikūręs kiek toliau nuo miesto centro, šalia Sloterdijk traukinių stoties. Miesto centrą pasieksite labai lengvai naudodamiesi viešuoju transportu. Klientams siūloma nemokama parkavimo aikštelė. Numeriuose yra nemokamas internetas, ypač patogios ibis kolekcijos lovos, dušas ir palydovinė televizija. Viešbutyje veikia restoranas bei baras, kur svečiai gali papusryčiauti ar pasimėgauti kokteiliais.

kaina Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Pigus viešbutis ibis Amsterdam City West

Hotel La Bohème

Jaukus, nedidelis viešbutis centrinėje Amsterdamo dalyje, šalia populiariausių lankytinų vietų, barų bei parduotuvių. Viešbutyje yra tik 18 mažo ploto kambarių. Visi jie aprūpinti televizoriumi, plaukų džiovintuvu ir seifu. Svečiai gali naudotis nemokamu belaidžiu internetu. Viešbučio registratūra yra ir baras, kur galite užsisakyti gėrimų bei paklausinėti naudingos informacijos pas darbuotojus. Šiame viešbutyje dirba ypač paslaugus ir profesionalus kolektyvas.

kaina Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Hotel La Bohème viesbutis Amsterdame

HOTEL LEIDSEGRACHT

Tvarkingas ir nedidelis viešbutis Amsterdame. Hotel Leidsegtacht įsikūręs centrinėje miesto dalyje, prie vieno iš Amsterdamo kanalų. Už 15 minučių pėstute pasieksite Van Gogo muziejų. Kambariai tvarkingi, nedideli. Dalis numerių yra su vaizdu į sodą arba kanalą. Viešbutyje veikia nemokamas WiFi internetas.

kaina Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Hotel Leidsegracht viešbutis Amsterdame

Patiko? Pasidalinkite 🙂Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Parašykite komentarą