Pigiausi viešbučiai Maltoje

Planuojantiems kelionę į Maltą, pateikiame 10 pigiausių viešbučių sąrašą. Pigiausi viešbučiai Maltoje (apartamentai) atrinkti ne tik pagal kainą, bet ir remiantis keliautojų atsiliepimais. Tad šį dešimtuką galima būtų įvardinti kaip – geriausi iš pigiausių. 🙂

1. TROPICANA HOTEL 2*, Sent Džuliansas

Pigiausias šio sąrašo viešbutis. Nuostabi vieta – miesto centras, šalia daugybė restoranų, naktinių klubų bei puikus miesto paplūdimys. Pagrindiniai trūkumai, kuriuos įvardino turistai – prastoki pusryčiai, maži kambariai bei šiek tiek triukšminga aplinka, dėl šalia esančių kavinių.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Tropicana viešbutis, Sent Džuliansas, Maltoje

2. QAWRA POINT HOLIDAY COMPLEX, Kavra

Qawra Point atostogų kompleksas įsikūręs tik keletas minučių nuo Kavros miesto paplūdimio. Netoli nuo šio komplekso yra autobusų stotis, kavinės bei parduotuvės. Viešbučio personalas draugiškas, reguliariai tvarkomi kambariai. Tai puikus kainos ir kokybės santykis.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Qawra Point Holiday Complex, Kavra, Malta

3. FOR REST APARTHOTEL, Budžiba

Ekonominės klasės apartamentų viešbutis Maltoje, Budžibos miesto centre. Dalyje apartamentų įrengtos virtuvėlės. Labai paslaugus ir draugiškas personalas. Už keleto šimtų metrų nuo viešbučio yra autobusų stotelė. Iki paplūdimio 5-10 minučių pėstute.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

For Rest Aparthotel, Budžiba, Malta

4. GANESHA GUESTHOUSE & RESTAURANT, Kavra

Ganesha svečių namai įsikūrę netoli nuo miesto centro bei paplūdimio. Šalia viešbučio yra parduotuvės, restoranai bei naktinis klubas. Kambariai šiek tiek mažoki, bet planuojantiems atostogas leisti paplūdimyje arba keliaujant po salą, tai nesukels papildomų nepatogumų.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Ganesha Guesthouse svečių namai, Kavra, Malta

5. LUNA HOLIDAY COMPLEX 3*, Meliha

Apartamentų kompleksas „Luna Holiday“ įsikūręs tik 400 metrų nuo Melihos įlankos paplūdimio. Teritorijoje yra yra 2 dideli baseinai, barų bei restoranas. Restorano terasoje rengiami pramoginiai vakarai bei gyvi atlikėjų pasirodymai. Tai puikus kainos ir kokybės santykis.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Luna Holiday Complex apartamentai, Meliha, Malta

6. DAMIANI APARTMENTS, San Pawl il-Baharas

Apartamentų kompleksas „Damiani“ įsikūręs Bugibbos kurorto centre, tik keletas minučių iki paplūdimio, parduotuvių bei kavinių. Ant viešbučio stogo įrengtas baseinas bei saulės terasa. Paėjus 10-15 minučių pėstute, pasieksite autobusų stotį, iš kurios galėsite nuvykti į Valetos miestą.

tag2  Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Damiani Apartments, San Pawl il Baharas, Malta

7. THE SEVEN APARTMENTS, Sent Džuliansas

Apartamentai įsikūrę populiariajame Maltos naktinių klubų rajone Paceville bei už keliolikos metrų nuo smėlėtų paplūdimių. Yra galimybė vienuose apartamentuose apsistoti iki 5 žmonių. Dėl šalia esančių naktinių klubų, dažnai girdimas triukšmas, todėl šių apartamentų nerekomenduojame poilsiautojams ieškantiems ramaus poilsio.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

The Seven apartamentai, Sent Džuliansas, Malta

8. IL PALAZZIN HOTEL 4*, Kavra

Tvarkingas, paprastas miesto viešbutis netoli jūros. Labai patogus variantas planuojantiems keliauti po Maltos salą, kadangi šalia yra autobusų stotis. Viešbučio kategorija daugelio turistų nuomone, atitinka tik 3* žvaigždutes.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Il Palazzin viešbutis, Kavra, Malta

9. WHITE DOLPHIN COMPLEX 3*, Kavra

White Dolphin Complex apartamentai įsikūrę centrinėje miesto vietoje. Labai tinkamas variantas neišrankiam šeimyniniam poilsiui. Apartamentuose yra erdvūs kambariai bei virtuvėlė su visa būtina įranga. Iš netoliese esančios autobusų stotelės, galite nuvykti į bet kurią salos dalį arba oro uostą.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

White Dolphin Complex apartamentai, Kavra, Malta

10. ST. JULIAN’S BAY HOTEL 3*, Sent Džuliansas

Iš viešbučio „St. Julian’s Bay“ atsiveria nuostabus Viduržemio jūros vaizdas. Iki miesto centro tik 10 minučių pėstute. Kambariai įrengti paprastai, tačiau pakankamai tvarkingi. Pirmuose aukštuose vakarais girdimas transporto keliamas triukšmas, dėl šalia esančios gatvės.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

St. Julians Bay viešbutis, Sent Džuliansas, Malta

Jei šie pigiausi viešbučiai neatitiko jūsų pageidavimų, siūlome  žvilgtelti į dar keletą variantų:

Patiko? Pasidalinkite 🙂Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Parašykite komentarą