Pigūs viešbučiai Romoje

Pigiausi viešbučiai Romoje atrinkti pagal keliautojų atsiliepimus ir kainą, todėl daugelis viešbučių įsikūrę atokiau nuo miesto centro. Ieškantiems pigių viešbučių Romos centre, rekomenduojame kitą dešimtuką – pigūs viešbučiai Romos centre.

Villa Teresa

Paprastas, kukliai įrengtas viešbutis šiaurinėje Romos dalyje. Labai patogus susisiekimas viešuoju transportu su miesto centru. Kambariai tvarkingi ir pakankamai erdvūs. Draugiškas ir paslaugus npersonalas. Villa Teresa viešbutyje veikia nemokamas WiFi internetas. Keliaujantiems automobiliu siūloma nemokama parkavimo vieta.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Villa Teresa viešbutis Romoje

B&B Toma

Viešbutis įsikūręs Appio Latino rajone, tik 6 metro stotelės nuo Romos centre esančios Termini stoties. Artimiausia metro stotelė Furio Camillo yra vos už 70 metrų nuo viešbučio. Daugelis kambarių neseniai renovuoti ir įrengti šiuolaikiškai. B&B Toma veikia nemokamas WiFi internetas, į kainą įskaičiuoti pusryčiai.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

B&B Toma svečių namai Romoje

Hotel Capannelle Roma

Viešbutis Capannelle įsikūręs istoriniame Statuario kvartale, 3 km nuo Cinecittà and Colli Albani metro stotelių, iš kurių lengvai pasieksite Romos centrą. Ciampino oro uostas tik už 5 kilometrų. Kambariuose yra oro kondicionierius, seifas, televizija ir WiFi internetas. Vasarą viešbučio svečiai gali naudotis lauko baseinu.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Capannelle viešbutis Romoje netoli Appia Antica parko

Hotel Artis

Naujas ir moderniai įrengtas viešbutis Artis, įsikūręs netoli Cinecittà kino studijos ir 9 kilometrai nuo Romos miesto centro. Registratūra veikia 24 valandas per parą. Viešbučio svečiai gali naudotis nemokama automobilių parkavimo aikštele. Numeriuose yra palydovinė televizija, seifas, kondicionierius, nemokamas WiFi internetas ir vonios kambarys su dušu.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Viešbutis Artis Romoje netoli Cinecitta kino studijos

Relais RSA Villa Fiorelli

Ekonominės klasės viešbutis įsikūręs vos 4 kilometrai nuo Romos miesto centro. Iki artimiausios metro stotelės Re Di Roma tik 10 minučių pėstute . Viešbutis turi automobilių parkavimo aikštelę, sodą. Kambariuose rasite kondicionierių, televizorių, vonios kambarį su plaukų džiovintuvu. Dalis numerių turi balkonus su vaizdu į sodą. Viešbutyje veikia nemokamas WiFi internetas.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Relais RSA Villa Fiorelli viešbutis Romoje

Ibis Roma Fiera

Ibis tinklo viešbutis įsikūręs netoli nuo Fiumicino oro uosto bei naujųjų Romos parodų rūmų. Ibis Roma Fiera veikia nemokamas WiFi internetas, svečiam siūlomos nemokamos automobilių parkavimo vietos. Artimiausia metro stotelė Muratella tik už 15 minučių pėsčiomis. Numeriuose yra kondicionierius, palydovinė televizija, plaukų džiovintuvas. Viešbutyje yra restoranas bei 24 valandas veikiantis baras.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Ibis Roma Fiera viešbutis

B&B L’Angolo Cortese

Svečių namai Angolo Cortese įsikūrę pietinėje Romos dalyje, tik 500 metrų nuo Laurentina B metro stotelės. Pastatas bei visi kambariai buvo pilnai renovuoti 2011 metais. Numeriai įrengti moderniai, su didele dvigule lova, oro kondicionieriumi, nemokamu WiFi internetu.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

L'Angolo Cortese svečių namai Romoje

IH Hotels Roma Z3

Modernaus dizaino IH Hotels Roma Z3 viešbutis įsikūręs rytinėje Romos miesto dalyje. Netoli viešbučio yra net dvi metro stotelės: Ponte Mammolo ir Rebibbia. Taip pat šalia viešbučio yra A24 magistralė, kuria automobiliu greitai pasieksite Romos centrą. Numeriai įrengti šiuolaikiškai, su oro kondicionieriumi, plokščiaekraniu televizoriumi bei išskirtinio dizaino baldais.

tag2 Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

IH Hotels Roma Z3 viešbutis Romoje

Patiko? Pasidalinkite 🙂Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Parašykite komentarą