Pigūs viešbučiai Kopenhagoje

Pigių skrydžių bendrovė Ryanair siūlo tiesioginius skrydžius iš Kauno oro uosto į Danijos sostinę – Kopenhagą. Miestas yra labai gražus ir įdomus, jis turi pasiūlyti tiek pramogų, tiek užsiėmimų, tiek lankytinų vietų ar muziejų. Tačiau kaip ir dauguma miestų Skandinavijoje jis yra brangus, ypač jaunimui. Mūsų komanda pasistengė atrinkti 5 pigius, tačiau neblogai turistų vertinamus viešbučius Kopenhagoje. Į šį sąrašą įtraukti tik privatūs, dviviečiai kambariai, tačiau jei keliaujate vienas – vertėtų apsvarstyti nakvynę bendruose miegamuosiuose. Siūlome peržvelgti:

Pigus viešbutis Kopenhagoje – Danhostel Copenhagen Amager

Viešbučiai Kopenhagoje

Įsikūręs tolėliau nuo miesto centro (maždaug 4 kilometrai) pigus viešbutis Kopenhagoje Danhostel siūlo įvairius kambarius – pradedant vienviečiais ir baigiant šeimyniniais penkiaviečiais. Įsikūręs netoli Kopenhagos oro uosto viešbutis siūlo nemokamą aikštelę automobiliams ir bendrą virtuvę. Viešbutyje veikia nemokamas bevielis internetas. Už papildomą kainą galite užsisakyti pusryčius.

kaina Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Gerai vertinamas pigus viešbutis Kopenhagoje – The Pea Blossom B&B

Pigus viešbutis Kopenhagoje

Įsikūręs visai šalia Tivoli parko The Pea Blossom B&B viešbutis Kopenhagoje siūlo vienviečius, dviviečius ir triviečius numerius palankiomis kainomis. Įsikūręs ramiame, bet turistų mėgstamame Vesterbro rajone viešbutis siūlo kambarius su televizoriais ir DVD grotuvais, nemokamą belaidį interneto ryšį. Taip pat visą dieną viešbučio svečiai gali vaišintis nemokama kava bei arbata. Už papildomą kainą viešbutyje galite įsigyti pusryčius.

kaina Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

City Hotel Nebo – Pigi nakvynė Kopenhagoje

Nakvynė Kopenhagoje

Įsikūręs ramiame Kopenhagos rajone Vesterbro viešbutis puikiai tinka jaunimui ir šeimoms. Rajonas garsėja savo kultūriniais renginiais, instaliacijomis, įvairiais muziejais ir prekybos centrais. Šis viešbutis yra nesiekiantis pelno, o gautas pajamas skiria Kopenhagos benamių bendruomenei. Viešbutyje veikia nemokamas WIFI ryšys.

kaina Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Globalhagen Hostel – neblogai vertinamas hostelis Kopenhagoje

Pigi nakvynė kopenhagoje

Meniškai įrengtas Globalhagen hostelis įsikūręs Nørrebro rajone, Kopenhagoje. Nakvynės namai siūlo įvairių kambarių keliautojams pradedant bendrais miegamaisiais, baigiant keturviečiais šeimų kambariais. Viešbutis mėgstamas keliautojų ir yra gerai vertinamas. Visame pastate veikia nemokamas bevielis interneto ryšys, o svečiai gali naudotis bendra virtuve ir patys gamintis maistą. Hostelyje už papildomą kainą galima užsisakyti pusryčius.

 kaina Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Urban house Copenhagen – viešbutis jaunimui Kopenhagoje

Pigus viešbutis Kopenhagoje

 Įprastos viešbučio kainos sunkiai būtų palaikomos pigiomis, tačiau šis viešbutis dažnai taiko milžiniškas akcijas, kuomet kambarį galite įsigyti daugiau nei 50% pigiau nuo įprastos kainos. Viešbutis turi daugiau nei 10 000 atsiliepimų ir yra puikiai vertinamas turistų ir rekomenduojamas jaunimui. Viešbutis siūlo tiek privačius, tiek bendrus miegamuosius. Viešbutyje taip pat veikia tatuiruočių salonas ir dviračių parduotuvė. Visose viešbučio erdvėse veikia bevielis WIFI ryšys.

kaina Pilnas viešbučio aprašymas ir rezervacija

Daugiau pigių viešbučių, hostelių ir nakvynės namų Kopenhagoje rasite – paspaudę čia. Jeigu norite daugiau privatume ir planuojate apsistoti ilgiau siūlome rinktis butus ar apartamentus – gaukite nuolaidą paspaudę čia.

Patiko? Pasidalinkite 🙂Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Pin on Pinterest
Pinterest
Email this to someone
email

Parašykite komentarą